Pozycjonowanie stron

Wiele zrealizowanych projektów i ogromne zaufanie klientów są najlepszym dowodem na to, że oferujemy skuteczne pozycjonowanie stron. Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki zakres działań marketingowych. Skupiamy się zarówno na promocji fraz kluczowych oraz optymalizacji serwisu www pod kątem SEO, jak i budowaniu pozytywnego wizerunku marki i zwiększaniu świadomości o niej.

Zadbamy o To, aby wyprowadzić Twoją witrynę na wysokie pozycje w Google. Lepsza widoczność w wyszukiwarce przełoży się na wzrost ruchu organicznego, większe zainteresowanie ofertą oraz poprawę wskaźnika konwersji. Przekonaj się już teraz, że korzystając z naszych usług, w pełni wykorzystasz ogromny potencjał pozycjonowania i zrealizujesz swoje cele biznesowe! 

Jakie korzyści płyną ze skutecznego pozycjonowania stron internetowych?

Promocję serwisu internetowego powinieneś traktować jako inwestycję w rozwój swojego biznesu. Realizowane przez specjalistów, skuteczne pozycjonowanie stron przynosi długofalowe korzyści. Gdy w przypadku płatnych reklam PPC efekty są widoczne wyłącznie podczas trwania kampanii, po zakończeniu działań SEO Twoja witryna długo będzie się utrzymywała wysoko w rankingu Google. Dobra widoczność w wynikach wyszukiwania zawsze przekłada się na wyraźny wzrost ruchu. To, w połączeniu z profesjonalnym i dobrze zoptymalizowanym serwisem www, przyczyni się do podniesienia zysków ze sprzedaży produktów lub usług.

Jednak korzyści płynących ze skutecznego pozycjonowania strony internetowej jest dużo więcej. Jeśli zdecydujesz się na naszą ofertę, możesz liczyć m.in. na:

• kompleksową optymalizację serwisu www, w tym jego przebudowę, jeśli będzie potrzebna,

• skalowalność, czyli zwiększanie zasięgów witryny poprzez dodawanie i promowanie kolejnych fraz kluczowych,

• szybki zwrot z inwestycji - promocję fraz kluczowych łączymy m.in. z reklamą w mediach społecznościowych oraz płatnymi kampaniami w Google Ads.

Oferta pozycjonowania stron - co obejmuje usługa?

Korzystając z naszych usług, możesz zdecydować się na model rozliczania wyłącznie za efekty, a więc podniesienie pozycji witryny w wynikach wyszukiwania Google. Dzięki temu płacisz jedynie za skuteczne pozycjonowanie strony, które przyniesie Twojej firmie wymierne korzyści. Oprócz tego oferujemy współpracę na podstawie opłaty abonamentowej, jak i połączenie obu tych modeli rozliczeń. Jesteśmy elastyczni i zawsze dopasowujemy się do potrzeb klientów zlecających nam działania SEO.

W ramach oferty gwarantujemy m.in.:

stałe raportowanie efektów działań promocyjnych,

przygotowanie wysokiej jakości contentu na witrynę,

wykonanie kompleksowego audytu SEO,

indywidualne opracowanie strategii marketingowych,

przydzielenie indywidualnego opiekuna SEO, który zawsze służy profesjonalnym wsparciem technicznym.

Czy wiesz, że statystycznie ponad 91% ruchu w Google skupia się na adresach z TOP 10, z pierwszej strony wyników wyszukiwania? Niższa pozycja w rankingu skutkuje wyraźnym ograniczeniem widoczności serwisu www. Korzystając z naszych usług i zlecając skuteczne pozycjonowanie, będziesz mógł wyprzedzić konkurencję i dotrzeć z ofertą do wielu nowych klientów.

Źródło: https://www.grupa-tense.pl/pozycjonowanie/